دانــــشـــــکده مــهــنــدسی نـــــفـــــــت و گــــــاز گـچـــسـاران
آدرس سایت دانشکده نفت و گاز گچساران www.gogu.ir

مرتبه
تاریخ : یکشنبه 19 مهر 1394

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی گفت: به زودی استقلال دانشکده نفت و گاز گچساران اعلام می‌شود.

خبرگزاری فارس: استقلال دانشکده نفت گچساران به زودی اعلام می‌شود

به گزارش فارس غلامرضا تاج‌گردون ظهر امروز در جمع دانشجویان و اساتید دانشگاه آزاد این شهرستان با تأکید بر لزوم استمرار سیر صعودی وضعیت دانشگاه آزاد گچساران اظهار کرد: استمرار و ادامه روند خروج از رکود بسترساز جذب دانشجو و جلوگیری از خروج دانشجوهای این شهرستان به دیگر دانشگاه‌های کشور می‌شود.

وی افزود: یکی از مزایای جلوگیری از خروج دانشجویان به دیگر مناطق بحث اقتصادی موضوع بوده به نحوی که شهریه و دیگر مبالغ این دانشجویان می‌تواند در خود گچساران هزینه شود.

نماینده مردم گچساران و باشت در مجلس شورای اسلامی تأکید کرد: در این خصوص مدیریت استان، شهرستان و مدیریت دانشگاه باید حساسیت ویژه‌ای برای جلوگیری از خروج دانشجو از گچساران و فراهم کردن بستری برای تحصیل در همین شهرستان داشته باشند.

تاج‌گردون عنوان کرد: وقتی پنج‌هزار دانشجو از دانشگاه آزاد این شهرستان کم شود، همه مسئولان باید در این خصوص دغدغه داشته باشند زیرا این امر بر درآمد سرانه این شهرستان تأثیرگذار است.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد باید مورد توجه جدی مسئولان قرار گیرد، گفت: حرکت صعودی خروج از بحران دانشگاه آزاد گچساران آغاز شده و ادامه و تداوم بهتر شدن به نوع همکاری مسئولان بر می‌گردد.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی توضیح داد: باید دید چه نگاهی به دانشگاه‌های ما می‌شود، نگاهی علمی، سیاسی، مدیرتی، ابرازی یا فضایی برای توسعه علم همراه با نشاط.

تاج‌گردون تأکید کرد: نگاه به دانشگاه‌ها باید نگاهی تلفیقی و معتدلانه باشد تا جامعه و دانشگاه دچار آسیب نشود.

وی از جمله نقاط ضعف دانشگاهی در گچساران را متصل نبودن به همدیگر عنوان کرد و افزود: دانشگاه‌های مختلف در گچساران باید با اتصال و همکاری با همدیگر  و استفاده از ظرفیت‌های خالی موجود به علمی‌تر شدن هر چه بیشتر فضای آموزشی این شهرستان کمک کنند.

نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه به زودی استقلال دانشگاه صنعت نفت گچساران اعلام می‌شود، دانشجویان این دانشگاه می‌توانند با همکاری دیگر دانشگاه‌ها از جمله دانشگاه آزاد از کارگاه‌ها و آزمایش‌‌های موجود استفاده کنند.ارسال توسط محمد بخشایی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد چقدر برایتان مهم است؟

اطلاعات دانشکده
*دانشکده نفت و گاز گچساران* رییس دانشکده :دکتر یونس شکاری تلفن تماس با دانشکده 074-32345760 * 32345761-074

ادرس سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات