دانــــشـــــکده مــهــنــدسی نـــــفـــــــت و گــــــاز گـچـــسـاران
آدرس سایت دانشکده نفت و گاز گچساران www.gogu.ir

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 23 مرداد 1392
به گفته نماینده گچساران با موافقت رییس دانشگاه یاسوج 
گچساران دارای مجتمع دانشگاهی شد
به گفته نماینده گچساران با موافقت رییس دانشگاه یاسوج 

به گزارش خبرنگارمهر، غلامرضا تاجگردون جمعه شب در نشستی با خبرنگاران در گچساران افزود: از دودرصد مناطق نفتخیز دوسوم در مناطق محروم کشور هزینه می شود که اعتباری بالغ بر 22هزار میلیارد ریال است.

نماینده گچساران و باشت در مجلس همچنین سهم استان های نفتخیز را یک سوم این اعتبار عنوان کرد و افزود: با راهکارهایی که در بودجه 92 در نظر گرفته شده است تصویب شد از این یک سوم سهم استان های نفتخیز و سهم شهرستانهای نفتخیز 50 درصد این مبلغ باشد.

وی بیان داشت: با این مصوبه اعتباری بالغ بر 420 میلیاردریال در سال 92 از دودرصد نفت و گاز سهم گچساران خواهد شد که یک اقدام بسیار موثر در روند عمران وآبادانی این شهر خواهدبود.

نماینده مردم شهرستانهای گچساران وباشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مبلغ اعتبار دودرصد سهم نفت و گاز در مناطق محروم کشور پیش از 18 هزار میلیاردریال بوده است، تصریح کرد: با افزایش سهم میعانات گازی در کنار نفت این مبلغ به 22هزارمیلیاردریال در بودجه سال 92 افزایش یافته است.

تاجگردون همچنین از تزریق اعتباری بالغ بر 200میلیارد ریال به انتقال آب از دشت امام زاده جعفر به روستای سراب ننیز خبرداد و افزود: اعتباری 50 میلیاردریالی برای انتقال آب از دو رودخانه باشت و دیل در بودجه 92 درنظر گرفته شده است.

وی اختصاص دوکد جداگانه برای دانشکده نفت و گاز گچساران و دانشگاه چرام که زیر مجموعه دانشگاه یاسوج هستند را از دیگر اقدامات صورت گرفته در سال جاری عنوان کرد و اظهارداشت: تبدیل دانشکده نفت و گاز گچساران به مجتمع دانشگاهی که با موافقت رئیس دانشگاه یاسوج صورت گرفته گامی موثر برای ارتقاء درجه علمی این دانشگاه است.
ارسال توسط محمد بخشایی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد چقدر برایتان مهم است؟

اطلاعات دانشکده
*دانشکده نفت و گاز گچساران* رییس دانشکده :دکتر یونس شکاری تلفن تماس با دانشکده 074-32345760 * 32345761-074

ادرس سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات