دانــــشـــــکده مــهــنــدسی نـــــفـــــــت و گــــــاز گـچـــسـاران
آدرس سایت دانشکده نفت و گاز گچساران www.gogu.ir

مرتبه
تاریخ : سه شنبه 31 شهریور 1394
سالروز حماسه دفاع مقدس گرامی باد

 امروز زنده نگه داشتن یاد و نام شهدا كمتر از خود شهادت نیست .

 مقام معظم رهبری ( مدظله العالی )حدیث هشت سال دفاع مقدس، مقاومت و مظلومیت ملتى که قله‌هاى سربلند ایثار و حماسه و شرف را در راه دفاع از کیان مکتب، انقلاب و میهن اسلامى خویش در نوردیده است، حکایت ماندگار دلاورى شهیدان و شاهدانى است که با خون و جانشان سطر سطر تاریخ این مرز و بوم اسلامى را نگاشته‌اند.

این اتفاق بزرگ در خاطره‌ها ماندگار شد و یادآور حماسه آفرینی دلاورمردان و شیرزنان ایران اسلامی است كه با تمام توان از وطن خود دفاع كرده و با خلق حماسه‌ای بزرگ پاسخ قاطع و كوبنده‌ای به دشمن و همه دشمنان این مرز و بوم دادند. دفاع مقدس نمادی از غرور و سرافرازی است که در اذهان همه مردم و در حافظه تاریخی این کهن دیار خواهد ماند.

 گرامی میداریم یاد و خاطره همه عزیزانی که در دفاع مقدس با از خودگذشتی و ایثارگری، آرامش و امنیت برای همه مردم ایران فراهم کردند.

دانشکده نفت و گاز گچسارانارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 25 شهریور 1394

دانشجویان جدیدالورود با مراجعه به سیستم گلستان میتوانند از انتخاب واحد و همچنین برنامه کلاسی خود اگاه شوند.

ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 24 شهریور 1394

نانوکامپوزیت ها


نانوکامپوزیت

1. مقدمه

کامپوزیت ترکیبی است که از لحاظ ماکروسکوپی از چند ماده متمایز ساخته شده باشد، به طوری که این اجزاء به آسانی از یکدیگر قابل تشخیص باشند. به طور نمونه، یکی از کامپوزیت های آشنا بتن است که از دو جزء سیمان و ماسه ساخته شده است.

برای ایجاد تغییر و بهینه کردن خواص فیزیکی و شیمیایی مواد، آن ها را ترکیب یا کامپوزیت می کنیم. به طور مثال پلی اتیلن (PE) که در ساخت چمن های مصنوعی از آن استفاده می گردد، رنگ پذیر نیست و به همین سبب رنگ این چمن ها اغلب مات است. برای برطرف نمودن این نقص به آن وینیل استات می افزایند تا خواص پلاستیکی، نرمیت و رنگ پذیری آن اصلاح شود. در واقع، هدف از ایجاد کامپوزیت، به دست آوردن ماده ای ترکیبی با خواص مورد انتظار می باشد.

نانوکامپوزیت نیز همان کامپوزیت است که یک یا چند جزء از آن، ابعاد کمتر از 100 نانومتر دارد. نانوکامپوزیت ها از دو فاز تشکیل شده اند. فاز اول یک ساختار بلوری است که در واقع پایه یا ماتریس نانوکامپوزیت محسوب می شود و ممکن است از جنس پلیمر، فلز و یا سرامیک باشد. فاز دوم نیز ذراتی در مقیاس نانومتر می باشند که به عنوان تقویت کننده (مواد پرکننده Filler) به منظور اهداف خاص از قبیل استحکام، مقاومت، هدایت الکتریکی، خواص مغناطیسی و ... در درون فاز اول (ماده پایه) توزیع می شوند.
ادامه مطلب
ارسال توسط محمد بخشایی
اعلام مبلغ یکساله خوابگاه‌های برادران و خواهران در دانشگاه یاسوج

 امور دانشجویی دانشگاه یاسوج با صدور اطلاعیه شماره 3، مبلغ اجاره یکساله خوابگاه دانشجویی برادران و خواهران را اعلام کرد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، متن این اطلاعیه در پی می آید:

دانشجویان کارشناسی ورودی 94 متقاضی خوابگاه مبالغ زیر را بابت اجاره و ودیعه یک سال تحصیلی طی دو فیش جداگانه به حساب 3019049220 نزد بانک تجارت شعبه دانشگاه یاسوج واریز واصل فیش ها را در روز ثبت نام حضوری به متصدی مربوطه تحویل ومعرفی نامه خوابگاه دریافت دارند.(مبالغ واریزی قابل استرداد نیست)

ردیف

دوره

مبلغ اجاره (ریال)

محل تحصیل

1

نوبت دوم(شبانه)برادران وخواهران

7.500.000

دانشگاه یاسوج

2

روزانه برادران

4.500.000

دانشگاه یاسوج

3

روزانه(خواهران)

3.630.000

دانشگاه یاسوج

4

نوبت دوم(شبانه)خواهران وبرادران

6.720.000

دانشکده نفت وگاز گچساران

5

روزانه برادران وخواهران

4.500.000

دانشکده نفت و گاز گچساران

6

نوبت دوم (شبانه)برادران وخواهران

4.670.000

دانشکده صنعت ومعدن چرام

7

روزانه

3.630.000

دانشکده صنعت ومعدن چرام

 

طبق اعلام دانشگاه ازاد مبلغ ودیعه 70000 تومان باید به دانشگاه آزاد تحویل داده شود لذا دانشجویان ودیعه را به حساب دانشگاه یاسوج واریز نکنند.

گفتنی است واریز مبالغ سالانه فوق در کلیه بانک های تجارت سراسر کشور امکان پذیر می باشد.ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : شنبه 21 شهریور 1394

پذیرفته شدگان سال 1394 تائیدیه تحصیلی خود را به ادرس یاسوج _ زیرتل - اداره اموزش دانشگاه یاسوج ارسال کنند.


ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : شنبه 21 شهریور 1394اطلاعیه دانشگاه یاسوج درخصوص زمان و نحوه‌ی ثبت نام پذیرفته‌شدگان آزمون سراسری 95-94 مقاطع کاردانی و کارشناسی (جدید)

معاونت آموزشی و تحصیلات تکمیلی دانشگاه یاسوج با صدور اطلاعیه شماره 2 ، نحوه ثبت نام پذیرفته شدگان آزمون سراسری  سال تحصیلی 95-94  مقاطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه یاسوج به صورت غیرحضوری را از تاریخ 22/06/1394لغایت 23/06/1394  و از طریق مراجعه به سامانه     https://exam.yu.ac.ir/home/Default.htm     یا    https://exam.yu.ac.ir   اعلام کرده است.

جهت هرگونه سوال در مورد نحوه ثبت نام و هرگونه سوال آموزشی در ساعات اداری با شماره تماس اموزش دانشکده

074-32345760 تماس بگیرید.
 دانلود فایل : et.k._5941.pdf ( 1069KB )


ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : سه شنبه 17 شهریور 1394
دانشجویان و بازدیدکنندگان سایت دانشکده نفت و گاز گچساران میتوانند صفحه دانشکده نفت و گاز گچساران را در فیسبوک لایک کنند تا از اخبار و اطلاعیه های دانشکده باخبر شوند همچنین لایک صفحه را نیز به دوستان خود پیشنهاد کنند.

ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394
تاریخ حذف و اضافه 
29 و 30 شهریور


ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394
ثبت نام در دانشگاه به صورت غیرحضوری از طریق سیستم گلستان انجام میگیرد و پس از ان مدارک خواسته شده میبایست در روز مشخص شده به دانشگاه یاسوج تحویل شود راهنمای کامل به زودی از طریق همین وبگاه منتشر میشود. 


ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : یکشنبه 15 شهریور 1394
قابل توجه متقاضیان خوابگاه دانشجویی 
به اطلاع میرساند قرارداد با قیمت مناسب با دانشگاه ازاد گچساران منعقد شده و به زودی نحوه ثبت نام و هزینه در همین وبگاه قرار میگیرد.


ارسال توسط محمد بخشایی
رئیس دانشگاه آزاد گچساران خبر داد
ادغام دانشگاه آزاد اسلامی گچساران با دانشکده نفت و گاز

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران گفت: در راستای همکاری جهت پیشرفت دانشکده نفت و گاز این شهرستان به صورت برد -برد با آن‌ها در منابع موجود ادغام شده‌ایم.

به گزارش خبرگزاری فارس از گچساران، اسدالله ملک‌زاده بعدازظهر امروز در نشست با خبرنگاران با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با دانشکده نفت و گاز دست به دست هم دادند، اظهار کرد: با آغاز ثبت‌نام بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی در 61 رشته محل، این واحد دانشگاهی در راستای ارائه تسهیلات رفاهی و آموزشی برای دانشجویان دانشکده نفت و گاز گچساران با این دانشگاه با دادن دست دوستی نیز مجوز ورود دانشجویان را صادر کرد.

وی با اشاره به اهداف این تعامل و همکاری، افزود: از جمله رویکردهای خوب و مثبت این تعامل این است که با قرار گرفتن دانشجویان دانشگاه دولتی و آزاد در کنار یکدیگر موجب هم‌افزایی و تبادل اطلاعات علمی در بین هردو طیف می‌شود.

* دانشگاه آزاد گچساران جزء واحدهای سبز دانشگاهی است

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با بیان اینکه این واحد دانشگاهی در حال حاضر از جمله واحدهای سودده دانشگاهی است، تصریح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی گچساران اکنون دارای بیش از 20 میلیارد تومان نقدینگی و بیش از یک‌هزار میلیارد تومان املاک است.

ملک‌زاده نسبت درآمد به هزینه این واحد دانشگاهی را 2 به 1 خواند و خاطرنشان کرد: دانشگاه آزاد گچساران در زمینه سوددهی جزء واحدهای سبز دانشگاهی است.

* ادغام دانشگاه آزاد گچساران با دانشکده نفت و گاز 

این مقام مسئول به ادغام دانشگاه آزاد اسلامی و دانشکده نفت و گاز گچساران در منابع موجود اشاره کرد و یادآور شد: ما با هدف اینکه در پیشرفت دانشکده نفت و گاز گچساران تعامل و همکاری داشته باشیم نیز با این دانشکده به صورت برد - برد در منابع موجود ادغام شدیم.

وی با اشاره به پذیرش دانشجو در 61 رشته و همچنین پذیرش دانشجویان ارشد دکتری و رشته‌های پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران، اذعان کرد: در صورت تکمیل شدن دانشکده‌های دکتر خلیل حسام و دکتر محمدرضا پناهنده نیز از دانشکده تحصیلات تکمیلی دکتر هاشم محمدی استفاده می‌شود.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد گچساران با بیان اینکه همزمان با شروع سال تحصیلی جدید این واحد دانشگاهی با جمعیت کثیری از دانشجویان بومی و غیربومی مواجه می‌شود، بیان کرد: حضور این طیف وسیع دانشجو در این دانشگاه باعث بالا بردن سطح فرهنگ و دانش و پیشرفت اقتصادی از جمله رونق رستوران‌ها، سوپرمارکت‌ها، تاکسیرانی و اجاره مسکن در این شهر می‌شود.
ارسال توسط محمد بخشایی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد چقدر برایتان مهم است؟

اطلاعات دانشکده
*دانشکده نفت و گاز گچساران* رییس دانشکده :دکتر یونس شکاری تلفن تماس با دانشکده 074-32345760 * 32345761-074

ادرس سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic