دانــــشـــــکده مــهــنــدسی نـــــفـــــــت و گــــــاز گـچـــسـاران
آدرس سایت دانشکده نفت و گاز گچساران www.gogu.ir

مرتبه
تاریخ : چهارشنبه 31 شهریور 1395
دانشجویان و علاقه مندان به عضویت در صفحه اینستاگرام دانشکده نفت و گاز می توانند از طریق لینک زیر صفحه را follow کنند و یا در برنامه اینستاگرام gogu.ir را جستجو کنند.

ارسال توسط محمد بخشایی

 


با عرض تبریک به مناسبت پذیرش نهایی در دانشگاه یاسوج و آرزوی موفقیت برای همه پذیرفته شدگان،بدینوسیله به اطلاع کلیه  دانشجویان عزیز می رساند ثبت نام اولیه به صورت غیرحضوری می باشد که زمان و نحوه ی آن  و همچنین زمان مراجعه به دانشگاه جهت تحویل مدارک متعاقبا از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.لازم به ذکر است زمان دقیق ثبت نام حضوری و همچنین تاریخ شروع کلاسها بعد از تکمیل ثبت نام اولیه غیرحضوری از طریق همین سایت اعلام خواهد شد.

 ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : دوشنبه 29 شهریور 1395
خیر مقدم
سپاس خداوند عزیز حكیم را كه هر ساله با فرا رسیدن   ماه مهر، دانشگاه ها رنگ و بوی زندگی و طراوت را به خود می گیرند و با عطر وجود دانشجویان و دانش پژوهان معطّر  می گردند.
 مقدم شما ره پویان علم و دانش گلباران، و دانشگاه یاسوج (دانشکده مهندسی نفت و گاز گچساران) به افتخار قدومتان نور باران باد.
همزمان با فرا رسیدن دوباره بهار علم و دانش، فرصت را مغتنم شمرده و مجدداً حضور مبارك و صمیمی یكایك دانشجویان را در دانشکده نفت و گاز گچساران خیر مقدم و شادباش عرض نموده و امیدوارم در طول سال تحصیلی پیش رو، دانشجویان عزیز با تكیه بر توانمندی ها و استعدادهای خود، و با استفاده از ظرفیت های علمی و پژوهشی دانشگاه، همراه با اساتید، مدیران، كارشناسان و كاركنان دانشگاه در محیطی پر نشاط به فعالیت علمی پرداخته و حضور حقیقی و تأثیر گذار خود را در عرصه های علمی و فرهنگی جامعه به اثبات برسانند. 
*********************************
اطلاعیه
****خوابگاه برای ورودی های جدید فراهمشده است . *****


ارسال توسط محمد بخشایی
مرتبه
تاریخ : جمعه 19 شهریور 1395
اولین دوره دانشجویان کارشناسی دانشکده نفت و گاز گچساران فارغ التحصیل شدند.


اولین دوره دانشجویان کارشناسی دانشکده نفت و گاز گچساران در دو رشته مهندسی پلیمر و شیمی کاربردی فارغ التحصیل 
این دانشکده از بدو تاسیس کار خود را با دو رشته شیمی کاربردی و مهندسی پلیمر در مقطع کارشناسی و یک رشته در مقطع کاردانی بصورت پذیرش از طریق کنکور سراسری آغاز کرد. همچنین این دانشکده از مهر 94 دانشجوی دختر نیز می پذیرد.
10 نفر از اولین دوره فارغ التحصیلان این دانشکده بعد از پذیرفته شدن در دوره های روزانه دانشگاههای دولتی از مهر 1395 در مقطع کارشناسی ارشد ادامه تحصیل خواهند داد.


ارسال توسط محمد بخشایی
آرشیو مطالب
نظر سنجی
ادامه تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد چقدر برایتان مهم است؟

اطلاعات دانشکده
*دانشکده نفت و گاز گچساران* رییس دانشکده :دکتر یونس شکاری تلفن تماس با دانشکده 074-32345760 * 32345761-074

ادرس سایت

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات